Prace blacharskie muszą kosztować

Jak myślicie dlaczego Obama bierze tak wielką pensję? Pewnie dlatego, że zna się na rzeczy? Właśnie tak jest, oczywiście pomijamy tutaj sam efekt kariery, ale po prostu mu się to należy, bo jest dobrym fachowce. To samo tyczy się dobrych blacharzy. Trzeba im niemiłosiernie dużo płacić. Jak się możemy domyśleć dobre oznacza zawsze drogie tak więc nie ma na co i tym razem narzekać. No dobra to pozwólmy sobie wyjaśnić sprawę kosztowności napraw blacharskich i lakierniczych zarówno. Jak to jest, że jedna rzecz złamana, czy też ubita nagle kosztuje nas magiczne czterocyfrowe, bądź też pięciocyfrowe kwoty? Nie ma tutaj efekty przesadzam, bo chcę więcej zarobić? Czy, aby to tak zawsze musi być?

Sumowanie kosztów
Musimy pamiętać, że mieszkamy w takim kraju gdzie mamy podatków co niemiara. Tym samym nasze koszta już i tak wędrują o te kilkadziesiąt procent do góry. Kolejną sprawą jest chęć zarobku, który każdy pracodawca ma i nie ma co na to narzekać, bo każda firma musi sobie jakoś radzić na rynku, lepiej czy gorzej. Jak więc zatem sumować takowe koszta?
Przede wszystkim dobry blacharz kosztuje, maszyny kosztują, naprawa takowych jeśli się zepsują jest bardzo droga. Pracodawca musi sobie także ustalać stopę ryzyka w tą inwestycję, czy coś jeszcze nie będzie zepsute i inne takie właśnie rzeczy, które tylko podnoszą naszą i tak wysoką cenę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii blacharstwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *